Previous Week Next Week

24/08/2019

AFC Dunstable
14:00 14:00
Hayes and Yeading United
Arlesey Town
14:00 14:00
Peterborough Northern Star
Arundel FC
14:00 14:00
Shoreham
Ashington
14:00 14:00
Marske United
Atherton Collieries
14:00 14:00
Runcorn Linnets
Aylesbury FC
14:00 14:00
North Leigh
Barton Town Old Boys
14:00 14:00
Grantham
Basildon United
14:00 14:00
Framlingham Town
Basingstoke Town
14:00 14:00
Westfield Surrey
Beckenham Town
14:00 14:00
Ashford United
Bedfont Sports
14:00 14:00
Hanworth Villa
Bedford Town
14:00 14:00
Deeping Rangers
Bedworth United
14:00 14:00
Halesowen Town
Belper Town
14:00 14:00
Sporting Khalsa
Biggleswade FC
14:00 14:00
Yaxley
Billingham Town
14:00 14:00
Ossett United
Binfield
14:00 14:00
Lymington Town
Bishop's Cleeve
14:00 14:00
Kidlington
Bitton
14:00 14:00
Mangotsfield Utd.
Boston Town
14:00 14:00
Leicester Nirvana
Bournemouth FC
14:00 14:00
Bracknell Town
Bowers and Pitsea
14:00 14:00
Barkingside
Bradford Town
14:00 14:00
Larkhall Athletic
Bridgwater Town
14:00 14:00
Brislington
Bridon Ropes
14:00 14:00
Chichester City
Brighouse Town
14:00 14:00
Morpeth Town
Brimscombe Thrupp
14:00 14:00
Aylesbury United
Bromsgrove Sporting
14:00 14:00
Leicester Road
Burgess Hill Town
14:00 14:00
Sevenoaks Town
Bury Town
14:00 14:00
Histon
Cambridge City
14:00 14:00
Barton Rovers
CB Hounslow United
14:00 14:00
Horley Town
Charnock Richard
14:00 14:00
Longridge Town
Chertsey Town
14:00 14:00
Erith and Belvedere
Cheshunt
14:00 14:00
Stowmarket Town
Chipstead
14:00 14:00
Hassocks
Cirencester Town
14:00 14:00
North Greenford United
City of Liverpool
14:00 14:00
Skelmersdale United
Clacton
14:00 14:00
Witham Town
Clevedon Town
14:00 14:00
Bristol Manor Farm
Cockfosters
14:00 14:00
Coggeshall Town
Coleshill Town
14:00 14:00
Whitchurch Alport
Corby Town
14:00 14:00
Holbeach United
Cray Valley
14:00 14:00
Whyteleafe
Cribbs
14:00 14:00
Bideford
Didcot Town
14:00 14:00
Roman Glass St George
Dunston
14:00 14:00
Goole
East Grinstead Town
14:00 14:00
Abbey Rangers
Eccleshill United
14:00 14:00
Glossop North End
Fairford Town FC
14:00 14:00
Hanwell Town
Fleet Town
14:00 14:00
Baffins Milton Rovers
Frickley Athletic
14:00 14:00
Tadcaster Albion
Garforth Town
14:00 14:00
Colne
Godmanchester Rovers
14:00 14:00
St. Neots Town
Gorleston
14:00 14:00
Kempston Rovers
Grays Athletic
14:00 14:00
Heybridge Swifts
Gresley
14:00 14:00
Sutton Coldfield Town
Guildford City
14:00 14:00
Varndeanians
Hadley
14:00 14:00
Hoddesdon Town
Hamble Club
14:00 14:00
Sholing
Harlow Town
14:00 14:00
Brentwood Town
Harwich & Parkeston
14:00 14:00
Romford
Hastings United
14:00 14:00
Broadbridge Heath
Haywards Heat
14:00 14:00
Tunbridge Wells
Heanor Town
14:00 14:00
AFC Mansfield
Heather St Johns
14:00 14:00
Worcester City
Herne Bay
14:00 14:00
Croydon Athletic
Highworth Town
14:00 14:00
Ardley United
Horsham YMCA
14:00 14:00
Egham Town
Hythe & Dibden
14:00 14:00
Horndean
Kidsgrove Athletic
14:00 14:00
Newcastle Town
Knaphill
14:00 14:00
Fareham Town
Lichfield City
14:00 14:00
Haughmond
Little Common
14:00 14:00
Three Bridges
Liversedge
14:00 14:00
Droylsden
London Colney
14:00 14:00
Halstead Town
Long Eaton United
14:00 14:00
South Normanto
Long Melford
14:00 14:00
Colney Heath
Longlevens
14:00 14:00
Northwood
Loughborough Dynamo
14:00 14:00
Sherwood Colliery
Maltby Main
14:00 14:00
Loughborough University
March Town United
14:00 14:00
Wellingborough Town
Marlow
14:00 14:00
Cinderford Town
Melton Town
14:00 14:00
Cleethorpes Town
Newcastle Benfield FC
14:00 14:00
Workington
Newport Pagnell Town
14:00 14:00
Flackwell Heath
Northallerton Town
14:00 14:00
Stockton Town
Northwich 1874
14:00 14:00
Handsworth Parramore
Northwich Victoria
14:00 14:00
Prescot Cables
Padiham
14:00 14:00
Marine
Peterborough Sports
14:00 14:00
Bugbrooke St Michaels
Phoenix Sports
14:00 14:00
Staines Town
Pickering Town CFC
14:00 14:00
Bridlington Town
Plymouth Parkway
14:00 14:00
Paulton
Pontefract Collieries
14:00 14:00
Hebburn Town
Portland United
14:00 14:00
Hamworthy United
Radcliffe Borough
14:00 14:00
Runcorn Town
Ramsbottom United
14:00 14:00
Winsford United
Reading City FC
14:00 14:00
Moneyfields
Redhill
14:00 14:00
Balham FC
Romulus
14:00 14:00
Market Drayton Town
Saffron Walden Town FC
14:00 14:00
Maldon and Tiptree
Seaham Red Star
14:00 14:00
Guisborough Town
Sheffield FC
14:00 14:00
Litherland Remyca
Sheppey United
14:00 14:00
Glebe
Shepton Mallet
14:00 14:00
Melksham Town
Shrivenham
14:00 14:00
Chalfont St Peter
Sittingbourne
14:00 14:00
Uxbridge
Slimbridge
14:00 14:00
Burnham
Soham Town Rangers
14:00 14:00
Biggleswade United
South Park
14:00 14:00
Canterbury City
Southall FC
14:00 14:00
Spelthorne Sports
Spalding United
14:00 14:00
Dereham Town
Stalybridge Celtic
14:00 14:00
West Didsbury and Chorlton
Staveley MW
14:00 14:00
Lincoln United
Steyning Town
14:00 14:00
Ramsgate
Stocksbridge Park Steels
14:00 14:00
Irlam
Stotfold FC
14:00 14:00
Canvey Island
Stourport Swifts
14:00 14:00
Boldmere St. Michaels
Street
14:00 14:00
Willand Rovers
Sudbury AFC
14:00 14:00
Felixstowe Walton United
Sunderland RCA
14:00 14:00
Hemsworth MW
Sutton Athletic
14:00 14:00
Ashford Town
Takeley
14:00 14:00
White Ensign
Tavistock
14:00 14:00
Frome Town
Thame Utd
14:00 14:00
Leighton
Thatcham Town
14:00 14:00
Andover New Street
Tilbury
14:00 14:00
Stanway Rovers FC
Tividale
14:00 14:00
Chasetown
Tooting and Mitcham
14:00 14:00
Faversham Town
Tower Hamlets
14:00 14:00
Horsham
Trafford
14:00 14:00
Burscough
VCD Athletic
14:00 14:00
AFC Uckfield
Waltham Abbey
14:00 14:00
Woodbridge Town
Waltham Forest
14:00 14:00
Great Wakering Rovers
Wantage Town
14:00 14:00
Thame Rangers
Wembley
14:00 14:00
Berkhamsted Town
Westfields
14:00 14:00
Lutterworth Town
Whitstable Town
14:00 14:00
Newhaven
Whitton United
14:00 14:00
Hertford Town
Widnes FC
14:00 14:00
Moosley AFC
Wingate and Finchley
14:00 14:00
Welwyn Garden City
Winterton Rangers FC
14:00 14:00
Kirby Muxloe
Wisbech Town
14:00 14:00
Ely City
Wroxham
14:00 14:00
Stamford
Wulfrunians
14:00 14:00
Leek Town
Yate Town
14:00 14:00
Exmouth Town FC

23/08/2019

FT
Barking
- -
Aveley
FT
Blackfield Langley
- -
Totton
FT
Christchurch
- -
Badshot Lea
FT
Great Yarmouth Town
- -
Rothwell Corin
FT
Mickleover Sports
- -
Coventry Sphinx
FT
Sutton Common
- -
Eastbourne Town
FT
Whickham
- -
Thornaby
FT
Whitehawk
- -
Saltdean United
FT
Winchester City
- -
AFC Stoneham

LEAGUES